Darbo laikas
  Vasarą Žiemą
I-V
VI-VII
13:00-21:00
11:00-21:00
13:00-20:00
11:00-20:00
Forecast data saved
Šiuo metu kartodrome
Oro sąlygos
Temperatūra

11

Tiesiogiaitiesiogiai


NAUJIENOS
10-11-15 Lapkričio 14d. vyko COMBAT PANDA turnyras!


Lapkričio 14d, sekmadienio popietę, Plytinės kartodrome vyko unikalus, prizais ir siurprizais stebinęs Combat panda turnyras!
Dalyviai burt
ų  keliu buvo paskirstyti į keturias grupes, kurios susirungė kvalifikacinių važiavimų metu. Pirmoje grupėje geriausią rato įveikimo laiką parodė – Darius Šveikauskas, antroje – Vitalij Ivickij, trečioje – Sigitas Balčius ir ketvirtoje – Algirdas Povilas Vaškelis.
Po kvalifikacinių važiavimų, dalyvių laukė intriguojantis pirmas pusfinalis nuo starto pozicijų. Kaip ir kvalifikacijoje, šiame važiavime dalyviai varžėsi savo grupėse. Apimti azarto ir adrenalino pirmos grupės dalyviai pirmo rato pabaigoje pateko į lenktyninį incidentą ir buvo priversti startuoti dar kartą. Antras pirmosios grupės startas pavyko puikiai, dalyviai varžydamiesi tarpusavyje nepašykštėjo gražių vaizdų į Plytinę susirinkusiems greičio mėgėjams.

Kvalifikacijos laikus, pirmo ir antro pusfinalio rezultatus galite rasti čia.
Susumavus už pozicijas pusfinaliuose gautus taškus į finalą pateko: Darius Šveikauskas, Sigitas Balčius, Nerijus Jegerskas, Petras Morkūnas, Vitalij Ivickij, Aurimas Taraila, Algirdas Povilas Vaškelis ir Vytautas Vaikšnys.

Po penkiolikos ratų finalinio važiavimo, pirmas finišo liniją kirto Petras Morkūnas, antras – Darius Šveikauskas, trečias - Vitalij Ivickij, ketvirtas – Algirdas Povilas Vaškelis, penktas – Nerijus Jegerskas, šeštas – Vytautas Vaikšnys, septintas – Sigitas Balčius ir aštuntoje pozicijoje finišavo – Aurimas Taraila.
Ant nugalėtojų pakylos lipę lenktynių lyderiai buvo apdovanoti unikaliais Combat panda darbais. Paveikslais – skaitmeniniu menu perkeltu ant drobės buvo apdovanoti ir ketvirtą vietą finale užėmęs Algirdas Povilas Vaškelis, bei vienintelė turnyre dalyvavusi mergina – Justina Sinkevičiūtė.
Visi renginio dalyviai bei svečiai buvo apdovanoti ne tik gera nuotaika ir neišdildomais įspūdžiais bet ir mielomis Combat panda dovanėlėmis!

Combat panda – tai unikalus skaitmeninis menas, perkeltas ant tvirtos bei ilgaamžės drobės. Padabintos įspūdingu ir nepakartojamu piešiniu, puikiai užpildančiu bet kurio kambario, garažo ar kitos paskirties patalpos interjerą. Puikus ir unikalus atributas bet kuriam auto/moto „freak’ui“ ir jo draugui. Taip pat – pretenduojančiam tapti tokiu. Arba – tiesiog žmogui, kuriam patinka niekur kitur nematyti „limited edition“ daiktai, tinkamai papildantys jaukų kambario vaizdą.

Dar kartą sveikiname nugalėtojus, dėkojame visiems prisidėjusiems, dalyvavusiems ir puikiu oru stebinusį sekmadienį buvusiems kartu!

Iki kitų susitikimų!


Atgal
Foto galerija
Rezervacija
Prisijungti

 
Esate naujas vartotojas? Registruotis galite čia:
Trasos schema
Geriausias Kovą
Donatas Žvirblis

Plytinės g. 27, Vilnius
tel.: +370 (5) 2438390, Faksas +370 (5) 2757987, mob. tel.: +370 (699) 56704
email: plytine@kartodromas.lt

| kartodromai | kartingai | laisvalaikis | mergvakariai | bernvakariai | sportas |
| BMW vairavimo akademija | 1000 km lenktynės | BMW formulemini | Sartų lenktynės |