Darbo laikas
  Vasarą Žiemą
I-V
VI-VII
13:00-21:00
11:00-21:00
13:00-20:00
11:00-20:00
Forecast data saved
Šiuo metu kartodrome
Oro sąlygos
Temperatūra

8

Tiesiogiaitiesiogiai


NAUJIENOS
09-06-01 Signataras vaikų namų auklėtiniams padovanojo šventę

Šeštadienio popietę veiklos keturiasdešimtmetį pažyminčiame „Plytinės" kartodrome Vilniuje baigėsi šalies vaikų globos namų auklėtinių kartingo turnyras, kuriame jie varžėsi dėl šio renginio iniciatoriaus signataro Egidijaus Bičkausko įsteigtų taurių ir įsimenančių prizų. Varžybas organizavo VšĮ „Plytinės kartodromas".

Nors absoliučiai daugumai vaikų globos namų auklėtinių tai buvo tik pirmoji pažintis su mažais ir greitais automobiliukais bei kartingų sportu, tačiau azartas putojo per kraštus. Itin aktyvios buvo ir lenktynininkų iš atskirų vaikų globos namų palaikymo komandos, kovojusios dėl geriausios, aktyviausios ir kitokių prizų.

Kartingo turnyro dalyviai varžėsi trijose grupėse. Vaikų iki 15 metų amžiaus turnyrą laimėjo Vytautas Butvila iš Vilniaus SOS vaikų kaimo. Jis pranoko antrąją vietą užėmusį Mantą Žilinską (Beižonių vaikų globos namai) ir trečiąjį prizininką Edviną Taparauską (Paparčių šv. Juozapo vaikų globos namai).

Per 15-kos metų vaikinų grupėje pirmas finišo liniją kirto Deividas Vasiliauskas iš Kauno vaikų globos namų, itin atkaklioje kovoje pranokęs pagrindinį savo varžovą Virginijų Bertulį (Šilutės rajono Saugų globos namai).

Trečioji vieta atiteko Spenglos vaikų globos namų auklėtiniui Egidijui Moliui.

Merginų finalas pranoko visus lūkesčius. Čia favoritės į nugalėtojų pakylą keitėsi net kelis kartus, o permainingoje kovoje sėkmė lydėjo Tauragės vaikų globos namų „Šaltinėlis" atstovę Ernestą Jancevskytę.

Antrąją vietą užėmė ilgai pirmavusi, tačiau lyderės pozicijos nesugebėjusi išsaugoti Jurgita Valentaitė iš Jonavos vaikų globos namų, o trečiąją - Kuršėnų vaikų globos namų auklėtinė Miglė Nauburaitytė.

Džiaugdamiesi signataro taurėmis ir prizais vaikų globos auklėtiniai neslėpė, jog šis turnyras - geriausia dovana jiems Tarptautinės vaikų gynimo dienos, pažymimos birželio 1-ąją, išvakarėse ir atsidėkodami nepamiršo pasveikinti pačio E. Bičkausko, tądien šventusio gimtadienį.

„Laimingos vaikų šypsenos pasisekusiame renginyje - man geriausia dovana", - kalbėjo E. Bičkauskas.

Jis kartu su varžybas stebėjusiu Lietuvos kartingo federacijos prezidentu Dariumi Jonušiu bei vaiko teisių apsaugos kontroliere Rimante Šalaševičiūte, ne tik aktyviai palaikiusia signataro iniciatyvą, bet ir drauge su merginomis išbandžiusia kartus lenktynių trasoje, pažadėjo dėti visas pastangas, kad turnyras taptų tradiciniu.

 

 


Atgal
Foto galerija
Rezervacija
Prisijungti

 
Esate naujas vartotojas? Registruotis galite čia:
Trasos schema
Geriausias Kovą
Donatas Žvirblis

Plytinės g. 27, Vilnius
tel.: +370 (5) 2438390, Faksas +370 (5) 2757987, mob. tel.: +370 (699) 56704
email: plytine@kartodromas.lt

| kartodromai | kartingai | laisvalaikis | mergvakariai | bernvakariai | sportas |
| BMW vairavimo akademija | 1000 km lenktynės | BMW formulemini | Sartų lenktynės |