Darbo laikas
  Vasarą Žiemą
I-V
VI-VII
13:00-21:00
11:00-21:00
13:00-20:00
11:00-20:00
Šiuo metu kartodrome
Oro sąlygos
Temperatūra

10

Tiesiogiaitiesiogiai


NAUJIENOS
09-03-16 Kovo 15 d. baigėsi FUN2GO Plytinė IŠTVERMĖS LENKTYNIŲ 1 grupės II-ojo etapo varžybos

Kovo 15 d. FUN2GO Plytinės kartodrome jau į II etapą susirinko FUN2GO Ištvermės lenktynių 1 grupė. Dalyvavo 7 komandos iš I etapo ir 1 naujokų komanda. Oras tą dieną buvo dėkingas, nors ir gana šlapias. Nuo trasos ištirpus sniegui dalyviai varžėsi su RIMO kartingais. Komandų startinę tvarką lenktynių metu lėmė vieta, užimta I etape, na o naujokams teko startuoti iš paskutinės pozicijos.

Kadangi lenktynės vyko jau nebe ant sniego, galima buvo spręsti, kad dalyviai per 1 val. įveiks kur kas daugiau ratų nei žiemą, taip pat bus išvengta daug klaidų ir apsisukimų, kurie „suvalgo“ daug laiko. Jau pirmuose ratuose ryškėjo lyderiai. Simonas Kvedaras atstovavęs komandai „Džigitas Racing Team“ dar lenktynių pradžioje įgijo didžiulę persvarą prieš savo varžovus ir atsiplėšė gana dideliu skirtumu. Arši kova vyko jam už nugaros. Dėl antrosios pozicijos ilgai kovojo Rimvydas Petrukaitis („Lagunastra“) ir Kostas („Geležinis Feliksas“). Šiose varžybose jau buvo galima pastebėti grubesnių manevrų, piktesnių dalyvių replikų ir gestų. Gana neblogai sekėsi dar 2 komandoms, tai „222“ bei „Oldschool Racing Team“. Jų atstovai varžėsi dėl 4-5 pozicijų. Netaip sėkmingai važiavimas klostėsi I etapo lyderiams, duetui „MECA“. Galbūt dėl konkurentų spaudimo, ar kitų priežasčių, ši komanda po įveiktų 19-os ratų lenktynes baigė ir pasitraukė iš kovos. Tačiau labai viliamės, kad vis dėlto šią komandą dar išvysime Super finale. Kiek geriau nei I etape pasirodė komanda smagiu pavadinimu „Sraigės- lėtai, bet užtikrintai“. Jie iškovojo 6 vietą iš 8. Lenktynių metu technika buvo gana „draugiška“, nepasisekė tik vienos komandos atstovui, Erikui Vaštakui, kuriam antroje lenktynių pusėje kartingas pažymėtas 13 numeriu sugedo, taigi jį teko keisti ir Erikas sėkmingai tęsė lenktynes. Dar iki gedimo „Džigitas Racing Team“ nukrito į antrąją vietą, o juos tuo metu prisivijo ir aplenkė „Lagunastra“, kurie iki lenktynių pabaigos išlaikė šį pranašumą. Didelių incidentų varžybų metu neįvyko. Buvo keli išslydimai iš trasos, tačiau dalyviai patys ištraukę kartingus sėkmingai važiavo toliau. Galbūt šį kartą matėme daugiau grubaus važiavimo, kas byloja, kad žiemos sezonas eina į pabaigą ir lenktynių dalyviai rodys dar daugiau savo meistriškumo, važiavimo technikos, o taip pat ir charakterio.

Su nekantrumu laukiame 2 grupės II etapo, po kurio paaiškės, kurios komandos kovos Super Finale dėl absoliutaus „FUNGO Plytinė Ištvermės lenktynių“ čempiono vardo.

Orai šyla, trasos būklė gerėja, taigi tikimės, kad ir kartingų mėgėjų nuotaikos tik skaidrėja. Visus maloniai kviečiame atvykti stebėti II etapo 2 grupės varžybų, kurios vyks kovo 22 dieną Plytinės kartodrome. Na o jei šį kartą atvykti negalėsite, tuomet laukiame Jūsų kovo 28 dieną (šeštadienį), toje pačioje trasoje. Tuomet paaiškės, kas vis dėlto taps nugalėtojais po šių atkaklių lenktynių. Visoms komandos linkime sėkmės!

Iki susitikimo trasoje!

Pagarbiai
FUN2GO kolektyvas


Rezultatai

 

 

 

 


Atgal
Foto galerija
Rezervacija
Prisijungti

 
Esate naujas vartotojas? Registruotis galite čia:
Trasos schema
Geriausias Kovą
Donatas Žvirblis

Plytinės g. 27, Vilnius
tel.: +370 (5) 2438390, Faksas +370 (5) 2757987, mob. tel.: +370 (699) 56704
email: plytine@kartodromas.lt

| kartodromai | kartingai | laisvalaikis | mergvakariai | bernvakariai | sportas |
| BMW vairavimo akademija | 1000 km lenktynės | BMW formulemini | Sartų lenktynės |